Vyhledávání
Hlavní strana» Eva Čermáková

Eva Čermáková

Hodnocení: 0 z 5 Město: Grešlové Mýto
Stát: ČR

Dobrý den, jmenuje se Eva Čermáková a ráda bych Vás tímto přivítala ve svém virtuálním obchůdku. Najdete mě i na mém e-shopu Ateliér Ceva - https://www.atelierceva.cz/

Najdete u mne věcičky ručně vyrobené a především s láskou. Nabízím dekorace a bytové doplňky a textil, šperky a bižuterii, oděvní a módní doplňky a newborn fotorekvizity. 

  

Domov - zabývám se výrobou bytového textilu a dekorací. V mé nabídce najdete povlaky na dekorační polštáře, výplně do polštářů, prostírání a levandulové pytlíčky. Z dekorací pak nejvíce macramé peříčka, závěsné dekorace, vyráběné ze 100% bavlny a větví přinesených z lesa. Dále pak domečky, obrázky, věšáky a doplňky do kuchyně jako jsou různé tácy, podnosy a jiné. 

  

Pro ženy a dívky - vyrábím šperky, bižuterii, převážně z ovčího rouna, oděvní a módní doplňky jako jsou šály a šátky, veselé a originální tkaničky, které oživý Vaši obuv a doplňky do vlasů. 

  

Pro fotografy - newborn fotorekvizity, jsou určené pro focení s miminky a menšími dětmi. Jsou vyrobené ze 100% barvené merino vlny,  za sucha plstící jehlou. 

  

Těším se na Vaše objednávky a přeji krásný den.


Ateliér Ceva

Eva Čermáková 

Grešlové Mýto 21 

67156 Grešlové Mýto 

tel: +420 606 437 989 

IČ: 87160935

Kontakt na prodejce

Pro zaslání zprávy prodejci se prosím přihlaste.