Vyhledávání
Hlavní strana» Mimoosa» Obchodní podmínky

Mimoosa

Hodnocení: 0 z 5 Město: Přepeře
Stát: ČR

Martina Šrýtrová - obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Martina Šrýtrová prostřednictvím internetového obchodu https://www.atelier.cz/mimoosa .  Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1.2. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že se seznámil s níže uvedenými obchodními podmínkami a reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.

2.4. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího. Lhůta pro výrobu a odeslání specifického zboží na zakázku je sjednána individuálně podle možností prodávajícího. Zboží na objednávku, které splňuje zadané požadavky kupujícího, nelze vrátit.

2.5. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle jeho přání, viz. odstavec 2.4.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou nebo e-mailem).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad a známek užívání či opotřebování a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Ke zboží musí být přiložena kopie prodejního dokladu (faktury). Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena na jeho účet do 14 dnů po doručení vráceného zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5. Kupující zboží rozbalí neprodleně po převzetí. V případě, že bylo zboží během přepravy poškozeno, kupující toto reklamuje do 24 hodin u přepravce podle reklamačního řádu přepravce.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující z ČR v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Kupující ze zemí EU pošlou platbu v eurech. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Kupující si v objednávce zvolí dopravce. Zboží je odesíláno Českou poštou jako balík do ruky s pojištěním pro křehký obsah. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Ve výjimečných případech pokud to charakter zboží vyžaduje, je možné dodání prostřednictvím zásilkové služby, takový způsob dopravy je nutno předem dohodnout vnitřní poštou nebo e-mailem. Cena poštovného a balného se řídí platným ceníkem vybrané přepravní společnosti.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.