Vyhledávání
Hlavní strana» O nás

O nás

Ateliér je místo, kde se tvoří. Atelier.cz je místo, kde upřímná a kvalitní tvorba z ateliérů a dílen nachází své kupce, ať už jde o tvorbu klasickou či moderní. Pokud tvoříte a chcete, aby vaše tvorba našla své vděčné majitele, pak jste na správném místě. Pokud máte rádi kvalitní rukodělné výrobky, pak jste na správném místě. Náš přístup k podpoře řemeslné výroby odráží náš postoj ke kreativní a poctivé práci. I proto je podnikání na Atelier.cz odlišné od jiných tržišť se sortimentem spadajícím do kategorie handmade. Jednodušší pro skutečné umělce svého řemesla, těžké pro obchodníky s balastem.

Atelier.cz spojuje lidi, kteří věří v kvalitu a dokáží ji náležitě ocenit. Věříme, že nakupující hlídají nejen cenu, ale zajímá je také příběh a přidaná hodnota. Kurátoři průběžně a náhodně kontrolují kvalitu výrobků a obchodní model maximální měrou podporuje ty prodejce, kteří umí, zaslouží si být viděni a nepřehlédnuti.

Představujeme tuzemskou tvorbu zahraničním kupcům. Přinášíme nové způsoby, jak utvářet trh s kvalitním zbožím. Jsme atelier.cz

Údaje o provozovateli

Internetové tržiště Atelier.cz je výsledkem dlouhodobé spolupráce dvou firem z různých odvětví výrobní a obchodní činnosti. Atelier.cz vznikl na počest kvalitní řemeslnické a umělecké práci českých tvůrců.